• Dzień Piłkarza.

13 maja Świetlica Szkolna zorganizowała niezwykłe kolejne wydarzenie- Dzień Piłkarza dla uczniów naszej szkoły. Na szkolnym boisku i placu zabaw odbywały się wspaniałe gry i zabawy, w tym emocjonujące wyścigi oraz treningi piłkarskie, które motywowane były przez tańce i przyśpiewki.

• Dzień Jednorożca.

29 kwietnia Świetlica Szkolna zorganizowała niezwykłe wydarzenie- Dzień Jednorożca dla uczniów naszej szkoły. Ten magiczny dzień był pełen radości i niezapomnianych przeżyć. Na dworze odbywały się wspaniałe gry i zabawy, w tym emocjonujące wyścigi, kreatywna fotobudka oraz wiele innych cudownych atrakcji. To był nie tylko dzień pełen uśmiechów, ale także wspólnych magicznych chwil dla wszystkich uczestników.

• Obiadki w maju.

INFORMACJA DLA RODZICÓW

Opłata za obiady w miesiącu MAJ 2024:

TERMIN WPŁATY: 10.05.2024

WPŁAT DOKONUJEMY NA KONTO BANKOWE O NUMERZE:36 8907 1047 2005 4001 0238 0001

Świetlicowy Tydzień z Minionkiem.

Tematem przewodnim imprezy, która odbyła się 15.04-19.04.2024r. były Minionki. Sympatyczne, ale czasem płatające figle żółto-niebieskie stworki.

Przez cały tydzień na świetlicy szkolnej działo się....Oj działo się!

- plastycznie: malowanie farbami, wyklejanie plasteliną, kolorowanie kredkami szablonów postaci Minionków naszych małych ulubieńców.

• Międzynarodowy Dzień Ziemi w PSP im.Powstanców Śląskich w Dobrodzieniu.

22 kwietnia 2024r.organizowaliśmy Dzień Ziemi w klasach 1do 4 w budynku na Piastowskiej 49 oraz w klasach 5 do 8 w budynku na Piastowskiej 17. Uczniowie przebrali się w kolory zielony lub niebieski. Młodsze klasy wspólnie stworzyły trzy prace związane z tegorocznym hasłem "mniejszy ślad - lepszy Świat". Klasy 4te na zajęciach z angielskiego wykonały plakaty Planeta kontra Plastik. Uczniowie klas 1-4 mieli okazję stymulować swoje zmysły przechadzając się ścieżką sensoryczną przygotowaną przez p.Dagmarę Stupinską. W klasach starszych uczniowie wraz z wychowawcami poszli na wycieczkę do parku i poprzynosili fragmenty natury i z nich stworzyli planetę Ziemię. Dziękujemy za współpracę.

•          Erasmus+

• ​​​​​​​REKRUTACJA

• Programy rządowe

• Poznaj Polskę
      • Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0.
      • PROGRAM dla szół
    •       Dziennik elektroniczny